--518.jpg

Svatby

Svatby na výjimečném místě s atmosférou 30. let ve Winternitzově vile mají neopakovatelnou atmosféru během celého roku. K dispozici celý dům 530 m2, zahrada 1700 m2, dostupnost mhd, 10 min z metra Anděl, parkování 2 místa na pozemku vily, veřejné parkování bez zón, plně funkční kuchyně, možnost svatebního obřadu i svatební oslavy.

Místo pro svatbu

--347.jpg
 
 

svatba ve vile

Svatby na výjimečném místě s atmosférou 30. let ve Winternitzově vile mají neopakovatelnou atmosféru během celého roku. Stavba od slavného architekta Adolfa Loose Vás vtáhne do minulosti a nejen příznivcům architektury nabídne zcela unikátní zážitek.

  • k dispozici celý dům 530 m2, zahrada 1700 m2

  • dostupnost mhd, 10 min z metra Anděl,

  • parkování 2 místa na pozemku vily, veřejné parkování bez zón

  • plně funkční kuchyně

  • možnost svatebního obřadu i svatební oslavy

Svatební obřad v hlavním sále, či pod stromem v zahradě může být jedinečným zážitkem pro všechny zúčastněné.  Novomanželé mají možnost strávit ve vile svatební noc v dobově zařízené ložnici s vlastní terasou.

Vilu si lze pronajmout celou včetně zahrady. Několik teras nabízí famózní výhledy na západ slunce a zároveň na historické centrum Prahy. Celý den můžete prožít v absolutním soukromí, nikým nerušeni, s pocitem domácího prostředí a zároveň ve středu města.

DSC_1462.jpg

Dům postavený ve funkcionalistickém stylu nabízí netradiční pojetí prostoru, který ozvláštní Váš významný den.

Winternitzova vila je kulturní památkou se zajímavým osudem, je k dispozici pro různé podoby svatebních obřadů či jiných oslav. Ke každé takové události se snažíme přistupovat individuálně.  O celý prostor se staráme s láskou a úctou k architektuře, rodině a historii tohoto domu. Toto poselství se budeme snažit přenést i do Vašeho svatebního dne.

Kontaktujte nás

Rádi vám připravíme vám svatbu na míru.

Jméno *
Jméno